Відділ естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів

Бібліотека для дитини - це книга, інформація, допомога у навчанні. Однак, сучасна бібліотека створює також творчий простір для проведення дозвілля дітей. Саме тому і був створений відділ «Естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів». Домінуючою функцію якого є культуротворча діяльність, а саме пошук, виявлення та розвиток творчих здібностей дітей, організація змістовного дозвілля користувачів.
ЛАСКАВО ПРОСИМО!!!

пʼятниця, 22 листопада 2013 р.

Шахи - це спорт, мистецтво та наука!

Шахи – одна з найдавніших ігор, відомих людству. Ще в Середні віки захоплення нею швидко поширилося від Індії до арабського світу, а звідти – до Європи. Тут, упродовж століть, шахи вважали справою королів і полководців.Тренування для пам’яті, розвиток логіки і нестандартного мислення – ось що так приваблювало їх до цієї стратегічної гри, в якій поєднуються азарт, спорт і мистецтво.


Саме у бібліотеці, посеред тиші та спокою, можна якнайкраще зосередитися, щоб із добрими друзями насолодитися приємною та корисною грою. Найкраще зробити це у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів, де до Ваших послуг – розкішний шаховий набір і приємна тиша.  Пам’ятайте: шахи – це гра, у якій ніколи не програють, бо кожна партія навчає мислити по-новому. 

Ми чекаємо на Вас щодня (крім суботи) з 12 до 15 години.

Немає коментарів:

Дописати коментар