Відділ естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів

Бібліотека для дитини - це книга, інформація, допомога у навчанні. Однак, сучасна бібліотека створює також творчий простір для проведення дозвілля дітей. Саме тому і був створений відділ «Естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів». Домінуючою функцію якого є культуротворча діяльність, а саме пошук, виявлення та розвиток творчих здібностей дітей, організація змістовного дозвілля користувачів.
ЛАСКАВО ПРОСИМО!!!

пʼятниця, 28 березня 2014 р.

Майстер-клас «Закладка книжкова – помічниця чудова»

Читаючи книжку, кожна людина виділяє  для себе місця, які її вразили, до яких хотілось би повернутись знову і знову. Щоб не забути потрібну сторінку, з давніх давен використовують закладки. Вони допомагають вберегти книгу від чорнильних поміток та загнутих сторінок. Але найцікавіші закладки – ті, що зроблені своїми руками. Для їх виготовлення потрібно проявити творчість, фантазію та уяву.
28 березня в рамках  Всеукраїнського тижня дитячого читання в обласній бібліотеці для дітей ім.. А.П.Гайдара у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів відбувся майстер-клас «Закладка книжкова – помічниця чудова», на який завітали користувачі бібліотеки, щоб виготовити атрибут читання – закладку.

Тож книжкова закладка - не тільки для розуму, але й для рук зарядка!Немає коментарів:

Дописати коментар