Відділ естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів

Бібліотека для дитини - це книга, інформація, допомога у навчанні. Однак, сучасна бібліотека створює також творчий простір для проведення дозвілля дітей. Саме тому і був створений відділ «Естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів». Домінуючою функцію якого є культуротворча діяльність, а саме пошук, виявлення та розвиток творчих здібностей дітей, організація змістовного дозвілля користувачів.
ЛАСКАВО ПРОСИМО!!!

середа, 5 березня 2014 р.

Шевченко. Молодий погляд.В рамках святкування 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка 5 березня о 14 годині у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів відбулося відкриття виставки творчих робіт учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів області «Шевченко. Молодий погляд», на якій представлено близько 30 кращих творчих дитячих робіт в різних техніках: батик, живопис, графіка, вишивк. Діти у своїх роботах передали неповторний світ поезії та власне сприйняття творів Великого Кобзаря, а саме: «Утоплена», «Сон», «Іван Підкова», «Розрита могила», «Реве та стогне Дніпр широкий», «Садок вишневий коло хати», «Перебендя», «Причинна», «Мені тринадцятий минало», «Лілея», «Утоплена» та ін. Найбільше вражає в цих роботах щирість та природність, барвистість оточуючого світу.
   Виставка засвідчила, поезія Т.Г. Шевченка стала нетлінною частиною духовного буття українського народу. Т.Г. Шевченко для нас — це не тільки те, що вивчають, а й те, чим живуть, з чого черпають сили й надії.Немає коментарів:

Дописати коментар