Відділ естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів

Бібліотека для дитини - це книга, інформація, допомога у навчанні. Однак, сучасна бібліотека створює також творчий простір для проведення дозвілля дітей. Саме тому і був створений відділ «Естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів». Домінуючою функцію якого є культуротворча діяльність, а саме пошук, виявлення та розвиток творчих здібностей дітей, організація змістовного дозвілля користувачів.
ЛАСКАВО ПРОСИМО!!!

неділя, 29 червня 2014 р.

ВІТАЄМО ФІНАЛІСТІВ З ПЕРЕМОГОЮ!!!

Переможці конкурсу "Сучасний бібліотекар-2"Працівники Кіровоградської обласної бібліотеки для дітей
ім. А.П.Гайдара брали участь у Всеукраїнському конкурсі
"Сучасний Бібліотекар" - ІІ
Борисова Наталія Сергіївна
(завідуюча відділом  зберігання, гігієни і реставрації документів) та
Ігнатова Юлія Анатоліївна
(бібліотекар I категорії відділу естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів ) - фіналісти проекту!!!
Вони є одними із 30 фіналістів, які обрані із 130 претендентів.
 Борисова Наталія Сергіївна та Ігнатова Юлія Анатоліївна  візьмуть участь в заключному етапі навчання - Фінальній конференції, яка пройде в Києві в період з 13 по 24 липня  2014 року.

Ми вітаємо фіналістів з перемогою!!!

2 коментарі:

  1. Дорогие коллеги! Принимайте блогерскую награду - Liebster Blog Award.Эта награда, которая даётся блогером другому блогеру за проведённую работу в блоге.Подробности в блоге http://misto-onlain.blogspot.com
    Поздравляю с наградой!

    ВідповістиВидалити
  2. Дорогие коллеги! Принимайте блогерскую награду - Liebster Blog Award.Эта награда, которая даётся блогером другому блогеру за проведённую работу в блоге.Подробности в блоге http://misto-onlain.blogspot.com
    Поздравляю с наградой!

    ВідповістиВидалити