Відділ естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів

Бібліотека для дитини - це книга, інформація, допомога у навчанні. Однак, сучасна бібліотека створює також творчий простір для проведення дозвілля дітей. Саме тому і був створений відділ «Естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів». Домінуючою функцію якого є культуротворча діяльність, а саме пошук, виявлення та розвиток творчих здібностей дітей, організація змістовного дозвілля користувачів.
ЛАСКАВО ПРОСИМО!!!

четвер, 8 січня 2015 р.

Зимові канікули тривають...

  Зимові канікули тривають..., а бібліотека радо продовжує зустрічати своїх постійних та нових користувачів!
  Працівники обслуговуючих відділів щодня створюють всі умови для творчої самореалізації дітей міста та забезпечення їх потреб у сфері самоосвіти, відпочинку й дозвілля.  
  Тож під час канікул, у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів, відбулося засідання творчої майстерні "Талановиті пальчики" під час якої пройшов майстер клас 
"Вівця - символ 2015 року". 
Бібліотекарі розповіли учням новорічні традиції за китайським гороскопом і продемонстрували свої вміння з виготовлення іграшок  та листівок за допомогою ватних паличок, клею та новорічних прикрас.Під час цього надзвичайно цікавого заходу панувала дружня атмосфера, діти ділилися своїми вміннями та враженнями.

Найцікавіше, що кожна дитина з простих ватних паличок виготовила свою неповторну новорічну іграшку та листівку!Тож завітайте до відділу де на Вас чекають цікаві мульти - пульти "Різдвяні канікули в бібліотеці" та обов*язково сфотографуйтеся біля новорічної ялинки та святкового каміна!
 Ласкаво просимо! Немає коментарів:

Дописати коментар