Відділ естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів

Бібліотека для дитини - це книга, інформація, допомога у навчанні. Однак, сучасна бібліотека створює також творчий простір для проведення дозвілля дітей. Саме тому і був створений відділ «Естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів». Домінуючою функцію якого є культуротворча діяльність, а саме пошук, виявлення та розвиток творчих здібностей дітей, організація змістовного дозвілля користувачів.
ЛАСКАВО ПРОСИМО!!!

четвер, 11 червня 2015 р.

Подорож до казкового світу Долинщини!!!

Казка – це світ чарівний та незвичний.
Казка – це диво, сповнене краси.

Поринь у казку – це ж бо так цікаво, 
Це справді свято, радість для душі.


  Дорогі друзі, постійні читачі блогу, ким би ми не були і скільки б нам не було років, у кожному з нас завжди живе частинка тієї маленької людини, яка широко відкритими очима щиро дивиться на світ, вірить у добрих фей та чудеса. Навіть коли виростаємо, ця віра завжди залишається з нами, як і наше дитинство. І сьогодні я хочу поділитися з вами тими емоціями та почуттями, які отримала 10 червня 2015 року завітавши до Долинської районної бібліотеки для дітей на свято "Казки".
 Коли ми о 9-й годині ранку під'їхали до бібліотеки, то побачили перед закладом дуже багато казкових героїв, саме вони допомогли нам зануритись у казку і завітати в гості до принців і принцес, королів і королев, добрих звірят, чарівників. Ми разом з ними та місцевими жителями вишукувались в колону і попрямували до Парку залізничників, де мало продовжитися свято. Під час ходи було дуже весело і гамірно, ми крокували під бій барабанів, з усіх боків лунали кричалки дітей, клоуни всім дарували повітряні кульки, чарівні посмішки та гарний настрій.
 Коли колона підійшла до місця призначення Казкар, Віні Пух, П’ятачок та Пеппі Довгапанчоха розпочали святкову програму. Всі виступи, до речі, їх було більше двадцяти, викликали бурхливі оплески, засвітили безліч посмішок на обличчях глядачів. Свято дитячої казки пройшло з надзвичайним успіхом, адже саме в цей страшний для України час, казка згуртовує українців і водночас братає з іншими народами, бо у всьому світі цінується закладена в казці і мораль, любов і повага до людини, до мужнього оборонця добра і краси, захисника рідної землі. Казка виховує синів і дочок нашого народу як треба по правді жити і творити добро. 
 Почесними гостями свята були голова районної державної адміністрації Ірина Бондаренко, голова районної ради Лілія Бабенко, заступник міського голови Микола Гронт, директор обласної бібліотеки для дітей ім. А.П.Гайдара Таїсія Манжула, начальник відділу культури, туризму та культурної спадщини райдержадміністрації Людмила Кащеєва та місцева казкарка Зоя Петрикович.
 Одночасно з концертною програмою працювали арт – майданчики з боді - арту та імпровізована художня майстерня, де всі бажаючі змогли спробувати себе у ролі художника.

 Кожна дитина, кожен дорослий відчув ту неймовірну атмосферу, яка панувала у парку. Свято виявилося неперевершеним, гамірним, цікавим, різнокольоровим, справжнім дитячим!
 Я щиро дякую директору районної бібліотеки для дітей Свірсі Ларисі Іванівні та всім організаторам і учасникам такого чудового дитячого свята!
 Хай надія і віра в себе і в свої сили надихає Вас на творчість, реалізацію задуманих планів. Успіхів Вам і удачі, щастя і благополуччя, казкових мрій в душі й мирного неба над головою!


 

Немає коментарів:

Дописати коментар