Відділ естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів

Бібліотека для дитини - це книга, інформація, допомога у навчанні. Однак, сучасна бібліотека створює також творчий простір для проведення дозвілля дітей. Саме тому і був створений відділ «Естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів». Домінуючою функцію якого є культуротворча діяльність, а саме пошук, виявлення та розвиток творчих здібностей дітей, організація змістовного дозвілля користувачів.
ЛАСКАВО ПРОСИМО!!!

понеділок, 23 листопада 2015 р.

АКТИВНІ ГРОМАДЯНИ КІРОВОГРАДЩИНИ

   Мені та моїй колезі Юлії Ігнатовій 21-22 листопада пощастило взяти участь у тренінгу за програмою "Активні громадяни", який провели активісти громадського об'єднання "Прес-клуб реформ" Андрій Флоренко та Ганна Дядечко.   Можу впевнено сказати, що нам неабияк пощастило із тренерами: динамічними, відкритими і привітними людьми, які поділилися своїм досвідом, допомогли учасникам (нас було близько 30, серед яких студенти, викладачі, бібліотекарі, журналісти, волонтери і просто активні люди) у написанні проектів.
   Сподіваюсь, що на тренінгу було розпочато не один вдалий соціальний проект, який об'єднає однодумців, котрим не байдужа доля міста та області, які будуть впевнено робити корисні справи для рідного міста та для людей, що живуть у ньому!Подробнее:http://tusovka.kr.ua/news/2015/11/23/nova-grupa-aktivnih-gromadjan-stvorena-u-kirovogradi?from=list


Немає коментарів:

Дописати коментар