Відділ естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів

Бібліотека для дитини - це книга, інформація, допомога у навчанні. Однак, сучасна бібліотека створює також творчий простір для проведення дозвілля дітей. Саме тому і був створений відділ «Естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів». Домінуючою функцію якого є культуротворча діяльність, а саме пошук, виявлення та розвиток творчих здібностей дітей, організація змістовного дозвілля користувачів.
ЛАСКАВО ПРОСИМО!!!

ПРЕЗЕНТАЦІЇ   Презентація знайомить з творчістю відомого художника – ілюстратора і  запрошує згадати казкові твори відомих дитячих письменників вікториною з  ілюстрацій В.М Конашевича.   Мультимедійна  розповідь  про  історію  анімаційного  кіно, найцікавіші  види  українських  мультфільмів, а також про те, на які  нові  україномовні мультфільми очікувати незабаром.

   Чому Кіровоград називають маленьким Парижем, хто з відомих архітекторів розбудовував місто, які пам’ятки мистецтва варто показати гостям і яким бачили наше місто художники Кіровоградщини різних часів – запрошуємо дізнатись з цього ресурсу.

   Мультимедійна вікторина присвячена  найвідомішим героям книг різних століть і розрахована на учнів 6- 7 класів. Випробуйте свою ерудицію в командній та індивівдуальній грі.

   Старшокласників запрошуємо познайомитись з непересічними постатями митців та поетів Срібного століття російської літератури та різнобарвям художніх напрямків.


   Пізнавальний фільм про Д. Дефо та цікава мандрівка на острів Робінзона чекають вас під час перегляду цієї презентації.


   Віртуальна подорож місцями вікторіанської Англії, що пов’язані з життям та героями Ч. Діккенса з зупинками у музеї письменника та сучасному Діккенс-ленді.   Ця презентація відкриває завісу у світ іспанського театру за часів Бароко та знайомить з драматургією  Педро Кальдерона. Особлива увага приділяється  п’єсі «Життя - це сон»: від задуму, авторської концепції до автентичних костюмів.

   Познайомитись ближче з Маленьким принцом, його друзями на землі та на різних планетах, з відомим  французьким письменником Антуаном де Сент – Екзюпері, ілюстраторами книги з різних країн та прослухати музичні композиції за мотивами твору запрошуємо під  час перегляду презентації.

  На гостину до Джонатана Свіфта та у мандрівку разом з Гулівером до надзвичайних країн запрошують пізнавальні фільми та мистецтво художників – ілюстраторів.


   Пушкінська епоха разом з автором, найкращі перлини лірики геніального поета та його музи, сучасники і нащадки, побут і мода, та чим би міг закінчитися роман «Євгеній Онєгін» - це не всі  цікаві підтеми цієї презентації.
   Історія субкультур налічує не одну сторінку. Хочете знати з чого все починалось і які небезпеки приховані за деякими? Неупереджений погляд  та можливість відкритої дискусії чекають на тебе.


   Один мудрець сказав, що людині для щастя потрібно сонце, небо і квіти, Вони не тільки прикрашають наше життя, а й по - різному 
пов’язані з долями  творчих людей, поезією, та музикою. Але не будемо відкривати всі таємниці – завітайте та насолоджуйтесь переглядом.    Презентацію присвячено поколінню  юних поетів, які добровольцями пішли на фронт і загинули, захищаючи життя майбутніх поколінь. Вони живуть у пам’яті піснями, відвертими поетичними рядками, фронтовими щоденниками і листами.  Відкрий для себе їх творчість.   Тараса Григоровича Шевченка справедливо називають поетом слова, пензля й співу. Відкрити для себе свого Шевченка  на перегляді цієї презентації запрошуємо старшокласників.


Немає коментарів:

Дописати коментар