Відділ естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів

Бібліотека для дитини - це книга, інформація, допомога у навчанні. Однак, сучасна бібліотека створює також творчий простір для проведення дозвілля дітей. Саме тому і був створений відділ «Естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів». Домінуючою функцію якого є культуротворча діяльність, а саме пошук, виявлення та розвиток творчих здібностей дітей, організація змістовного дозвілля користувачів.
ЛАСКАВО ПРОСИМО!!!

субота, 17 жовтня 2015 р.

Всеукраїнський фестиваль обдарованих людей з вадами здоров’я «Барви життя»


   15 жовтня у Кіровоградському академічному українському музично-драматичному театрі ім. М.Л. Кропивницького відбулося підведення підсумків обласного туру Всеукраїнського фестивалю обдарованих людей з вадами здоров’я «Барви життя». Організатори заходу: департамент культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської обласної державної адміністрації, обласний центр народної творчості, обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г. Шевченка, обласна громадська організація інвалідів «Народна академія творчості».
   Під час вернісажу талантів «Барви життя» учасники фестивалю демонстрували свої творчі досягнення, майстерність та велику любов до мистецтва. Визначення переможців відбулося у таких номінаціях: вокальний та хореографічний жанри, образотворче та декоративно–прикладне мистецтво, фотографія та поезія. Всі учасники обласного туру Всеукраїнського фестивалю «Барви життя» були нагороджені пам’ятними подарунками, грамотами та дипломами.
   У рамках заходу у театрі було розгорнуто виставку творчих робіт учасників фестивалю «Барви життя».
   Всеукраїнський фестиваль «Барви життя» проводився з метою залучити творчих людей з обмеженими можливостями до занять різними видами художньої творчості, виявити нові таланти, сприяти процесу реабілітації і соціальної адаптації засобами мистецтва. 

  Упевнені, що такі заходи допоможуть об’єднати небайдужих людей до проблем осіб з особливими потребами для подальшої підтримки творчої наснаги та реалізації своїх талантів.      


Немає коментарів:

Дописати коментар